Munkatársaink

Dr. Simon Gergely
tanszékvezető, egyetemi docens, PhD

Elérhetősége:
"K" épület, I. emelet, 135. szoba
Tel.: 305 7353
Fax: 305 7337
E-mail: Simon.Gergely@kertk.szie.hu

 

Dr. Papp János
professor emeritus, DSc

Elérhetősége:
"K" épület, I. emelet, 126. szoba
Tel.: 305 7285
Fax: 305 7337
E-mail: Papp.Janos@kertk.szie.hu

Dr. Szalay László
egyetemi docens, PhD

Elérhetősége:
"K" épület, I. emelet, 138. szoba
Tel.: 305 7507
Fax: 305 7337
E-mail: Szalay.Laszlo@kertk.szie.hu

Dr. Ficzek Gitta
egyetemi adjunktus, PhD

Elérhetősége:
"K" épület, 124. szoba és Gyümölcsanalitikai Laboratórium (131. szoba)
Tel.: 305 7500
Fax: 305 7337
E-mail: Ficzek.Gitta@kertk.szie.hu

Dr. Froemel-Hajnal Veronika
tudományos segédmunkatárs

Elérhetősége:
"K" épület, I. emelet, 141. szoba
Tel.: 305 7498
Fax: 305 7337
E-mail: Froemel-Hajnal.Veronika@kertk.szie.hu

Papp Dávid
egyetemi tanársegéd

Elérhetősége:
"K" épület, I. emelet, 141. szoba
Tel.: 305 7498
Fax: 305 7337
E-mail: Papp.David@kertk.szie.hu

Magyar Ágnes Mónika
egyetemi tanársegéd

Elérhetősége:
"K" épület, I. emelet, 123. szoba
Tel.: 305 7496
Fax: 305 7337
E-mail: Magyar.Agnes.Monika@kertk.szie.hu

Petróné Pázmándi Ildikó
tanszéki mérnök, tanszéki titkár

Elérhetősége:
"K" épület, I. emelet, 135. szoba
Tel.: 305 7284

Fax: 305 7337
E-mail: Pazmandi.Ildiko@kertk.szie.hu

Dr. Tóth Magdolna
ny. egyetemi tanár, DSc, habil. dr.
PhD témavezető

Elérhetősége:
"K" épület, I. emelet, 140. szoba
Tel.: 305 7501
Fax: 305 7337
E-mail: dr.toth.magdolna@t-online.hu

Hevesi Lászlóné
ny. tudományos főmunkatárs, CSc

Elérhetősége:
"K" épület, I. emelet, 125. szoba
Tel.: 305 7499
Fax: 305 7337
E-mail: Hevesi.Maria@kertk.szie.hu

Csorba Virág
PhD hallgató

Elérhetősége:
"K" épület, I.emelet, 140. szoba
Tel.: 305 7501
Fax: 305 7337
Email: Virag.Csorba@phd.uni-szie.hu

 

Undefined